Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Colway

ZA DARMO

KOLAGEN

KOSMETYKI

OPINIE

BIZNES

BLOG

KONTAKT

Katalog » Publikacje książkowe » Colway Koszyk (0) | Logowanie | Rejestracja
Wybierz kategorię
Towar dnia
157,00 zł
Ocena 557 klientów: 4,8 / 5
Zadzwoń po kolagen

Infolinia oraz dział zamówień

tel. (85) 652 02 01
(w godz. 9.00-18.00 pon- pt)
kom. 886 886 886
(w godz. 8.00-22.00 pon- niedz)
Skype: Mój stan

Gadu Gadu:


.....................................................
Zapisz się i poznaj największe

Unikalna seria Natural Collagen
Kolagen Naturalny COLWAY
Opinie
Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy - Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa - najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych..."

Ewa Krzywania, kosmetolog

Pozostałe opinie >>>
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Dystrybutorzy Regionalni
Kolagen - Białystok i okolice Kolagen - Olsztyn i okolice Kolagen - Warszawa i okolice Kolagen - Bydgoszcz i okolice Kolagen - Wrocław i okolice Kolagen - Szczecin i okolice Dystrybutorzy w województwie opolskim Dystrybutorzy w województwie lubelskim Dystrybutorzy w województwie wielkopolskim Dystrybutorzy w województwie lubuskim Dystrybutorzy w województwie pomorskim Dystrybutorzy w województwie łódzkim Kolagen Katowice Dystrybutorzy w województwie podkarpackim Dystrybutorzy w województwie świętokrzystkim Kolagen - Kraków i okolice
Dystrybutorzy Na Świecie
Mapa świata Dystrybutorzy w Europie Dystrybutorzy w Afryce Dystrybutorzy w Australii Dystrybutorzy w Azji Dystrybutorzy w Ameryce Północnej Dystrybutorzy w Ameryce Południowej
Kolagen Zastosowanie
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Kosmetyki Kolagenowe
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Siergiej Batieczko - wykład 1 i 2 część. PROMOCJA!
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: Colway
Cena
Ilość

Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

40,00 zł
20,00 zł

   Unikatowe płyty DVD, pierwszą i drugą część, które zawierają wyjątkowe wykłady profesora Siergieja A. Batieczki. Nagranie zostało dokonane w czerwcu 2011r., w resorcie Sol Bay Mare, w bułgarskim Nessebarze.

Płyta zawiera polskie tłumaczenie!

   Siergiej Anatoliewicz Batieczko, profesor, doktor nauk medycznych, Członek Międzynarodowej Akademii Ekologii (Dział endoekologii człowieka). Jest także Dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód, ukraińskiego laboratorium badającego wiek biologiczny człowieka; naukowcem i praktykującym lekarzem; konsultantem.

   Jest autorem 32 książek na temat profilaktyki oraz rehabilitacji osób z wykorzystaniem technologii wschodniej i zachodniej medycyny. Wiele książek zostało opublikowanych w innych krajach. W Polsce znany z wydanych książek, poruszających znaczenie kondycji kolagenu ustrojowego dla wyglądu, zdrowia, odporności na choroby i długości życia człowieka.

   Jest współtwórcą receptur na wytwarzanie preparatów kolagenowych o największym współczynniku anabolizmu znanym dietetyce. Afirmuje w swoich wystąpieniach działania sieci konsumenckiej Colway, organizacji powstałej w Polsce i skupiającej kilkanaście tysięcy konsumentów i dystrybutorów produktów, wytwarzanych na bazie aktywnego biologicznie kolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich.

   Został nagrodzony Międzynarodowym orderem „Laury Chwały” za aktywną współpracę międzynarodową w zakresie opieki zdrowotnej i wprowadzenie nowych technologii medycznych.    Warto posłuchać wykładów, bo Siergiej Batieczko mówi o sprawach znacznie donioślejszych, niż tylko produkty kolagenowe, dzięki którym pozyskaliśmy jego przyjaźń i pomoc.

   Z tego wykładu wieje nadzieją na dłuższe i zdrowsze życie. Uważny widz wyłowi w nim również elementy naprawdę sensacyjne. Pierwszy wykład Profesora otwiera cykl naszej przygody z Nim, rozpoczyna nauczanie nas realnych przepisów na to, by mniej przejmować się cyframi w swoim numerze PESEL..

Cena
Ilość
40,00 zł
20,00 zł
Kontakt z nami:

Tel. +48 85 652 02 01       Skype: Nasz status dostępności
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Naturalny żel kolagenowy PLATINUM w najczystszej postaci. Kolagen stosowany przede wszystkim do pielęgnacji skóry delikatnej - twarzy, dekoltu i innych delikatnych partii ciała.
Delikatny, bezalkoholowy tonik do twarzy.

Nagłówek

Copyright © 2004-2012 Kolagen Colway
Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Warunki Użytkowania
Start Praca Colway Kolagen Program Partnerski
Aktywny rybi kolagen naturalny Inventia o działaniu odmładzającym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen, kollagen naturalny.