Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Colway

ZA DARMO

KOLAGEN

KOSMETYKI

OPINIE

BIZNES

BLOG

KONTAKT

Promocja! Karta członkowsko-rabatowa - kupuj produkty COLWAY taniej :: 9,00 zł ::. Koszyk (0) | Logowanie | Rejestracja
Wybierz kategorię
Zadzwoń po kolagen

Infolinia oraz dział zamówień

tel. (85) 652 02 01
(w godz. 9.00-18.00 pon - pt)
Towar dnia
259,00 zł
Ocena 557 klientów: 4,8 / 5
.....................................................
Zapisz się i poznaj największe

Opinie
Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy - Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa - najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych..."

Ewa Krzywania, kosmetolog

Pozostałe opinie >>>
Kolagen Naturalny COLWAY
Unikalna seria Natural Collagen
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kolagen Zastosowanie
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Warunki Użytkowania

Niniejsza nota prawna określa warunki korzystania z niniejszej strony oraz warunki, na jakich zapewniamy informacje. Korzystając z niniejszej witryny, akceptujcie Państwo warunki korzystania z niej i zobowiązujecie się ich przestrzegać.

Bezpieczeństwo

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Informacje, jakie od Państwa otrzymamy, gdy zdecydują się Państwo z nami nimi podzielić, zostaną przez nas wykorzystane w celu wysłania Państwu informacji o produktach i usługach, którymi wyrazicie zainteresowanie. Przekazując nam informacje o sobie, wyrażacie Państwo zgodę na ich przetwarzanie przez nas w celach określonych powyżej. Nie będziemy ich przekazywać osobom spoza Polskiego Centrum Kolagenu, chyba, że okaże się to niezbędne dla potrzeb realizacji zamówień lub przekazania zapotrzebowania.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa witryny oraz aby mieć pewność, że niniejsza witryna będzie dostępna dla wszystkich użytkowników, Polskie Centrum Kolagenu prowadzi monitoring ruchu w sieci w celu wykrycia nielegalnych prób wprowadzenia do niej informacji lub modyfikacji informacji lub spowodowania innych szkód na witrynie. Osoby korzystające z niniejszej witryny wyrażają zgodę na monitoring.

Zabrania się nielegalnych prób modyfikacji informacji przechowywanych w tym systemie, łamania lub obchodzenia rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i wykorzystywania tego systemu do nieodpowiednich celów – powyższe może skutkować konsekwencjami prawnymi.

Jeżeli monitoring wykaże dowody działań łamiących prawo, dowody takie mogą zostać przekazane odpowiednim władzom.


Oświadczenie o prawach autorskich

Cała zawartość witryny Polskiego Centrum Kolagenu jest własnością firmy Seopol, chyba, że wyraźnie stwierdzono inaczej. Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadnej części niniejszej witryny nie wolno reprodukować, przekazywać ani kopiować w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego uzyskania pisemnej zgody Polskiego Centrum Kolagenu, ale można ściągać dowolne podane tu informacje do swobodnego użytku.


Oświadczenie o wyrażeniu uznania

Dokumenty umieszczone na niniejszej witrynie mogą zawierać hipertekstowe linki lub odsyłacze do informacji, stworzone i utrzymywane przez inne organizacje publiczne i prywatne. Takie linki i odsyłacze umieszczono dla wygody gości. Polskie Centrum Kolagenu nie gwarantuje dokładności, trafności, aktualności, ani wyczerpującego charakteru informacji znajdujących się na stronach, do których prowadzą linki. Ponadto zamieszczenie linków i odsyłaczy do witryn innych, niż witryny Polskiego Centrum Kolagenu nie ma na celu podkreślenia istotnego charakteru tych stron i zawartych na nich informacji, ani wyrażenia uznania, rekomendacji lub poparcia dla jakichkolwiek poglądów wyrażonych na witrynach zewnętrznych, produktów lub usług o charakterze komercyjnym tam oferowanych, ani organizacji sponsorujących te witryny - ani jeśli chodzi o nazwę handlową, produkcję, ani o inny ich aspekt.

Wzmianki o produktach handlowych, procesach i usługach oraz wykorzystanie nazw handlowych lub nazw firm na witrynach Polskiego Centrum Kolagenu mają na celu zapewnienie informacji i wygody gościom witryny i nie są wyrazem uznania, rekomendacji ani poparcia ze strony Polskiego Centrum Kolagenu. Wyrażone tu poglądy i opinie autorów nie muszą odzwierciedlać poglądów i opinii Polskiego Centrum Kolagenu i nie muszą być z nimi zgodne, nie będą wykorzystywane do reklamy ani wyrażenia uznania dla produktów.


Zrzeczenie się odpowiedzialności

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniane przez nas informacje były dokładne i wyczerpujące, jednakże biorąc pod uwagę tysiące dostępnych dokumentów, które często są zamieszczane w bardzo krótkim czasie, nie możemy gwarantować całkowitego braku błędów. Polskie Centrum Kolagenu nie twierdzi, nie zapewnia i nie gwarantuje, że treści zamieszczone na niniejszej witrynie są wyczerpujące i adekwatne i zrzeka się odpowiedzialności za błędy lub pominięcia w treści niniejszej witryny.

Ani Polskie Centrum Kolagenu, ani pracownicy czy kontrahenci Polskiego Centrum Kolagenu nie udzielają gwarancji, wyrażonych, dorozumianych ani ustawowych (w tym gwarancji, że nie są łamane prawa osób trzecich, ani gwarancji przydatności handlowej i przydatności do jakichkolwiek celów) odnośnie zawartości witryn Polskiego Centrum Kolagenu i innych zasobów internetowych, do których prowadzą umieszczone na nich linki. Polskie Centrum Kolagenu nie bierze na siebie również odpowiedzialności prawnej za dokładność, wyczerpujący charakter ani przydatność jakichkolwiek informacji, produktów lub procesów tu występujących ani za brak zagrożenia wirusami komputerowymi, i nie gwarantuje, że korzystanie z takich informacji, produktów lub procesów nie łamie praw osób prywatnych.

Nagłówek

Copyright © 2004-2012 Kolagen Colway
Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Warunki Użytkowania
Start Praca Colway Kolagen Program Partnerski
Aktywny rybi kolagen naturalny Colway o działaniu odmładzającym i leczniczym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen, kollagen naturalny.