Kolagen Naturalny
Kolagen Naturalny Colway

ZA DARMO

KOLAGEN

KOSMETYKI

OPINIE

BIZNES

BLOG

KONTAKT

Promocja! Karta członkowsko-rabatowa - kupuj produkty COLWAY taniej :: 9,00 zł ::. Koszyk (0) | Logowanie | Rejestracja
Wybierz kategorię
Zadzwoń po kolagen

Infolinia oraz dział zamówień

tel. (85) 652 02 01
(w godz. 9.00-18.00 pon - pt)
Towar dnia
79,00 zł
Ocena 557 klientów: 4,8 / 5
.....................................................
Zapisz się i poznaj największe

Opinie
Wiedza, pozwala mi korzystać z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Polecić mogę: izraelskie kremy z fitoestrogenów soi, Evelle w tabletkach i rodzimy - Kolagen Naturalny. To dzisiaj światowa - najwyższa półka środków przeciwzmarszczkowych..."

Ewa Krzywania, kosmetolog

Pozostałe opinie >>>
Kolagen Naturalny COLWAY
Unikalna seria Natural Collagen
Zostań dystrybutorem COLWAY

Kolagen COLWAY
Kolagen Zastosowanie
Program Partnerski


Najczęściej kupowane
Trądzik

TRĄDZIKTrądzik (Acne vulgaris)

Trądzik pospolity, zwany także młodzieńczym jest jednym z najpopularniejszych schorzeń dermatologicznych - związane jest ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w okresie dojrzewania. Powstaje najczęściej w okolicach łojotokowych ciała czyli na twarzy, szyi, ramionach oraz plecach. Fizyczne zmiany w skórze przy ujściu gruczołu łojowego np. wydzielanie zbyt dużej ilości łoju lub rogowacenie skóry, którą tworzy 20-30 warstw obumarłych komórek, powoduje niekiedy jego zatkanie - zakorkowanie, co doprowadza do pojawienia się czarnych kropek na skórze (wągry, zaskórniki), który jest pierwszą postacią trądziku - jeszcze niezapalną.  W takim zaczopowanym gruczole wytwarzają się idealne warunki do rozwoju bakterii, tworzących proces zapalny. Jeżeli stan zapalny jest umiejscowiony głębiej i w końcu mija, tworzy się z pozostałej w nim treści twarde zgrubienie tzw. cysta.

U kogo występuje trądzik?

Trądzik doskwiera młodzieży w wieku 11- 17 roku życia , problem ten nie znika wraz z uzyskaniem pełnoletności zdarzają się przypadki kiedy pojawia się na ciele człowieka już dorosłego dwudziestolatka czy nawet 40 latka. Większość osób radzi sobie z pojawieniem się trądziku na ich skórze niestety dla niektórych to zjawisko jest bardzo poważnym problemem. Trądzik atakuje w podobnym wieku chłopców oraz dziewczyny, jednak dojrzewające kobiety są bardziej podatne na pojawienie się trądzika w różnym cyklu - zależnym od menstruacji. Rozpoczęcie antykoncepcyjnej kuracji hormonalnej przerywa pojawianie się trądzika na ich ciele. U mężczyzn trądzik objawia się bardziej ostrzej, włączając stany zapalne skóry.

Nie lekceważ trądziku

Trądzik zaniedbywany i nie leczony może poważnie uprzykrzać życie, rodzić dodatkowe kompleksy i w przyszłości pozostawiać po sobie trwałe szpecące blizny lub przebarwienia. Im szybciej zostaną podjęte odpowiednie kroki pielęgnacyjne, tym skóra będzie łatwiej zmagać się z uciążliwymi zmianami chorobowymi. Trądzik pod każdą postacią, czy to zaskórników, czarnych grudek, czy ropnych wykwitów, sprawia, że czujemy się nieswojo sami ze sobą. Niechętnie pokazujemy się wśród ludzi. Nasza twarz nie wygląda tak pięknie, jakbyśmy tego chcieli. Mówi się, że trądzik jest problemem przejściowym, lecz w wielu wypadkach trwa on bardzo długo...

Sposoby leczenia trądziku

Pewne postacie zmian skórnych można leczyć hormonalnie co często idzie w parze z antykoncepcją, inne wymagają przyjmowania antybiotyku a zmiany najłagodniejsze a zarazem najczęstsze dają się zwalczyć tzw. dermokosmetykami dostępnymi bez recepty. Firmy kosmetyczne prześcigają się wypuszczając nieustannie nowe preparaty. Jedne z nich są jedynie środkami oczyszczającymi, inne zawierają substancje zmniejszające rogowacenie lub wydzielanie łoju a jeszcze inne środki utrudniające wzrost bakterii. Przy tak dużym wachlarzu rozwiązań trudne jest dobranie odpowiedniego preparatu.

Wzmożona praca gruczołów łojowych oraz niezłuszczony prawidłowo naskórek tzw. rogowacenie przymieszkowe to jedna z wielu przyczyn pojawiania się trądziku młodzieńczego. Systematyczne stosowanie żelu z kolagenem spowoduje głębokie nawilżenie, które jest niezbędne w procesie pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku.

Zmiękcza się i uelastycznia naskórek, co przyczyni się do normalizacji procesu złuszczania. Niskie, kwaśne pH kolagenu ma działanie bakteriobójcze i stanowi tarczę ochronną dla skóry trądzikowej. Pod wpływem regularnego stosowania żelu skóra wygładza się, poprawia się jej napięcie, koloryt i nawodnienie.

Kolagen z ryb dzięki zawartości polipeptydów ma również właściwości przeciwzapalne szczególnie przydatne po oczyszczeniu skóry. Kolagen Naturalny dotyka przyczyny powstawania trądziku a nie skutków. Bezpośrednią przyczyną powstania trądziku jest nadmierne wydzielanie łoju w gruczołach łojowych. To z kolei prowadzi do zatykania tychże gruczołów. Nadmierny poziom łoju jest doskonałą pożywką dla bakterii. Wtedy to dochodzi do stanów zapalnych. Kolagen Naturalny reguluje pracę gruczołów łojowych i rozwiązuje trądzik w zarodku.

Jest niezwykle skuteczny w walce z trądzikiem w jego początkowych stanach zapalnych o czym świadczą  niezależne badania. Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy.

Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do używania dla celów regulacji pracy gruczołów łojowych a tym samym eliminacji trądziku.
Trądzik jest schorzeniem dotyczącym głównie skóry twarzy. Do pielęgnacji twarzy z trądzikiem używamy Kolagen Platinum, przy pielęgnacji ciała z trądzikiem stosujemy Kolagen Silver.
Nagłówek

Copyright © 2004-2012 Kolagen Colway
Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Warunki Użytkowania
Start Praca Colway Kolagen Program Partnerski
Aktywny rybi kolagen naturalny Colway o działaniu odmładzającym i leczniczym
Natural Collagen to kalogen dla Ciebie. Transdermalny colagen, kollagen naturalny.